Ip / Analog Santral Çözümleri

İletişim, bir işletme için en önemli unsurlardan biridir. İletişimin bu kadar önem taşıdığı günümüzde firmaların iletişim masraflarını minimuma indirmek için Analog ve IP Santral Çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

ANALOG SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

Görüşmelerinizi yönetmenin en kolay yolu genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde tercih edilen analog santraller iletişimizi merkeze bağlı kablolar aracılığıyla sağlayan sistemlerdir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte programlanabilir hale gelen Analog santrallere bağlı kullanıcılar, dahili ve harici hatlara bağlanabilecekleri gibi istenildiği takdirde kısıtlanabilme imkanı bulunabilmektedir.

IP SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

Büyüyen işletmenizin küçülen sorunları

Büyüyen işletmelerin gelişen iletişim ihtiyaçları karşısında analog santraller yetersiz kalabilir. Bu durumda IP Santral Çözümlerimiz ile işletmelerin yanındayız. IP santraller analog santrallerdeki tüm özelliklerin yanı sıra IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı tutma, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği ve detaylı raporlama gibi daha çok sayıda gelişmiş özelliklere sahiptir.