Araç içi mobil internet keyfi

Atlas Yazılım kurulduğu ilk günden beri geliştirdiği bilişim teknolojileri ile Taşımacılık sektöründe öncü olmayı hedefleyerek gün geçtikçe büyümekte ve sektörde söz sahibi olarak öncülüğünü ispatlamaktadır. Taşımacılık sektörünün stratejik noktalarına hakim olan ekibimiz ile geliştirilen araç içi internet sistemi sayesinde müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere getirebileceksiniz.

Araç içi internet servisi ile her geçen gün çıtayı yükselterek büyümeye devam etmektedir. Bu noktada Türkiye'nin lider GSM operatörleri ile çözüm ortaklığı yaparak araç içi 4.5G internet hizmeti vermektedir. 4.5G router tüm testlerde otobüs için en verimli ve en dayanıklı ürün olarak tercih edilmiştir.

Araç İçi İnternet Sistemi

Online çalışmalarınıza aralıksız devam edin işiniz kesintiye uğramasın...

Güvenli yüksek performanslı wireless 300 mbps'e kadar yüksek hızlı data bağlantısı 64/128 bit şifreleme ile yüksek güvenlik sağlayan araç içi internet hizmetimiz ile yolculuklarınız fiber hızında geçecek! Atlas Yazılım araç içi internet sisteminin içeriğinde bulunan dahili antenler ile kesintisiz kablosuz bağlantı sunarak, internetin sürekli kullanımına imkan tanır.

Araç İçi İnternet Özellik Ve Avantajları

Araç içi İnternet, tüm mobil operatörlerle çalışma imkanı sunar.

  • 4.5 G Mobil Router Modem ile araç içinde internet keyfini kesintisiz olarak yolcuların hizmetine sunmaktadır. 4.5 G Mobil Router Modem GSM operatörlerinin kampanyası dahilinde modem montajı yaptırabilme imkanı sunar.
  • Tüm operatörlerle çalışma imkanı sayesinde Sim kartı tak kullan pratikliği sağlamaktadır. 4G LTR modem ve dahili sim kart yuvası sayesinde hızlı kullanım sağlar.
  • Araç içi internet modemimizde bulunan WAN/LAN portu sayesinde TL-MR6400; kablo, fiber ve DSL modemlerini de içeren geniş bant bağlantı türlerini destekleyebilme özelliğine sahiptir.
  • Ebeveyn Kontrolü, Yerel Yönetim Kontrolü, Host Listesi, Erişim Çizelgesi, Kural Yönetimi özellikleriyle güvenli internet hizmeti verebilmenizi sağlar.

Araç İçi İnternet