Teknolojide gelinen son nokta

"Doğru işi yapmak, işin doğru yapılmasından daha da iyidir" felsefesi ile Karayolu Taşımacılık sektöründe çok hızlı büyümemizin nedenlerinden birisi de hiç şüphesiz İş Ortaklarımızı özenle seçebilme yeteneğimiz ve sektördeki müşterilerimize tek bir noktadan gerçek ihtiyaçları doğrultusunda, pazarda rekabetçi olabilmelerini sağlayacak çığır açan ürünleri, sistemleri, hizmet ve çözümleri sürekli ve süratli bir biçimde sunabilmemizdir.

Bu anlamda Atlas Yazılım olarak biz, 2008'den beri birçok Üretici firma arasından İnfotek firmasını seçerek, Türkiye Otobüs Grubu Distribütörlüğünü başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

  • Araç İçi Multimedya Sistemler
  • Dokunmatik Ekran
  • Yüzlerce TV kanalı
  • DVD kalitesinde sürekli güncel filmler
  • FM Radyo / Oyun / e-kitap

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre yazılım ekibimiz tarafından sürekli güncellenen sektörün ve Türkiye'nin en kullanıcı dostu arayüzü. Ana sistemle entegre uzaktan ve otobüs içi yönetilebilir reklam ve anons otomasyonu. Hızlı ve etkin servis için cep telefonu ile entegre teknik servis otomasyonu.

Araç İçi Multimedya

Yolcunuz kulaklığı ile yanındaki yolcuyu rahatsız etmeden keyifle yolculuk ederken, bireysel eğlenceyi doruğa çıkarsın. Ayrıca USB girişi sayesinde yolcunuzun yanında getirdiği USB cihazı ile hafızasındaki tüm multimedya görselleri oynatabilsin. Yolcunuz rahat yolculuğun keyfini sürerken siz de kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu paylaşın.