Web Sayfası Tasarım, Yazılım ve Hosting Hizmetleri

Web siteniz kimliğinizdir. Gelişen dijital dünyada var olabilmenin en temel unsurlarından biri de kullanıcı deneyimini baz alarak geliştirilmiş, tasarımı ve alt yapısı ile tam teşekküllü hazırlanmış bir web sitesidir. İşletme varlığınızı sürdürebilmek ve müşterilerinize bir tık daha yakında olmak için gelişmiş web sitesine sahip olmanız gerekir. Bu anlamda Atlas Yazılım ailesi olarak her geçen gün kendini geliştiren yazılım ve tasarım ekibimiz ile web sitenizi hem isteklerinize hem de teknolojinin izinde yeniden oluşturuyoruz. Web hizmetlerimiz ile hem tasarım hem de yazılım desteği alabilir, tüm geliştirmeleri takip edebilirsiniz.

Web Hizmetleri Uygulama Geliştirme

Firmanıza ve size özel çözümler

Profesyonel tasarım ve yazılım kadromuz ile firmanızı internet üzerinde en iyi şekilde yansıtan ve kurumsal kimliğinizi tamamlayan tasarımlar üretiyoruz.

%100 kullanıcı deneyimi odaklı, arama motoru uyumlu, güncel web tasarım trendleriyle uyumlu tasarımlarımız sayesinde müşterinize bir adım daha yakın olacaksınız.

Web hizmetleri projelerimizde güvenlik ve gizlilik kalite yönetimi sertifikalarımızla kanıtlanmış olup, İlk kez hayata geçecek olan projelerinizde gizlilik sözleşmesiyle projenizi güvence altına alıyoruz.

Uzman ve inovatif tasarım ekibimizle oluşturduğumuz web sitenizi onayınıza sunuyor ve sizi de ekibimize dahil ederek, tüm süreçleri ortak yönetiyoruz. Tasarım onayının ardından, web sayfanızı güvenilir ve hızlı sunucularımız üzerinden çok kısa bir sürede yayına alıyoruz

Web Destek Hizmetleri

Benzer çözümlerin dışında WEB sitesi uygulamalarınızı geliştirme, projeleriniz için gerekli tasarım, yazılım, analiz, güncelleme, içerik oluşturma, tanıtım, reklam ve web destek hizmetlerini veriyoruz.

WEB HİZMETLERİMİZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Web hizmetleri ekibimizle birlikte web projelerinizi başarıya ulaştırmak, teknoloji trendlerini yakalamak ve web sitenizi ön plana çıkarmak için bir tık uzağınızdayız. Ekibimizle tanışarak, projelerimiz hakkında bilgi alabilir ve web hizmetlerimiz sayesinde teknoloji trenlerine uyum sağlayabilirsiniz.

Web tasarım hizmetleri dışında özel programlama, yazılım çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Web Hizmetleri